Tabldot Tabakta Yemek Hizmet
17 Eylül 2022

Kategori: Genel

Tabldot Tabakta Yemek Hizmet

Tabldot Tabakta Yemek Hizmet

Tabldot tabakta yemek hizmetini çoğunlukla fabrika, şantiye, hastane ve yurtlar gibi kişi sayısının çok olduğu ve yemek hizmetinin verilmesi gereken yerler tercih eder. Tabldot tabakta yemek hizmeti hem bütçesi hem de çeşitliliği ile hizmetten yararlanan birçok kişi için uygun bir yemek hizmetidir. 4 çeşit yemeği tabldot tabakta temin edebilir ve gün içerisinde ihtiyacınız olan besine bu sayede sahip olabilirsiniz.

Tabldot Tabakta Yemek Hizmeti Neden Tercih Edilmelidir?

Tabldot tabakta yemek hizmeti özellikle sanayinin ve iş yerlerinin çok olduğu Gaziantep'de çok fazla tercih edilir. Genellikle iş yerlerinin tercih ettiği bir hizmet türü olan tabldot hizmeti farklı alanlarda sunduğu avantajları sebebi ile sıklıkla tercih edilir. Başta uygun fiyata hizmetin verilmesi yani pek çok kişinin bütçesine uygun olacak şekilde hizmetin detaya sahip olması, gün içinde sağlıklı ve besleyici bir biçimde yemek yeme imkanı vermesi, ev yemekleri kadar lezzetli yemeklerin hazırlanıp sunuluyor olması. Böylece hazır gıdalardan uzak durarak ev yemeği lezzetinde farklı lezzetler deneyimleyebilirsiniz.

Tabldot tabak bölmeli olarak yapıldığından birden fazla çeşitte yemekleri bir araya getirebilir, çorbasından tatlısına kadar yemekleri tek bir kap içerisine (ilgili bölmeli alanlara) koyabilirsiniz. Bu sayede çok fazla kap taşımadan tek bir kapla o öğünde yiyeceğiniz yemekleri birbirine karıştırmadan taşıyabilirsiniz.

Hizmet türü tercihi farklı dinamikleri içinde barındırır. Almak istediğiniz hizmeti netleştirmek için ise yemek firmalarına isteklerinizi dile getirerek ve catering firmalarının geçmişteki deneyimlerine bakarak tam anlamı ile istediğiniz hizmetin o olup olmadığını anlayabilirsiniz. Sonrasında da kararınızı netleştirip hizmet alımını gerçekleştirebilirsiniz.

Tabldot Tabakta Yemek Hizmetini Kimler Tercih Eder?

Tabldot tabakta yemek hizmetini sıklıkla tercih eden belli bir kitle söz konusudur. Hem mevcut yapılarının bunu gerektirmesi hem de daha makul fiyata anlaşılabilmesi için tabldot hizmeti tercih edilir. Özellike fabrikalarda işçi sayısının fazla olması ve öğle yemeklerinde hazır yemekler yerine çalışanın doyması ve enerjik bir şekilde çalışmasına devam etmesi için ev yemeklerinin yapıldığı tabldot hizmeti verilir. Ayrıca hastanelerde de farklı saatlerdeki nöbetlere uygun olacak biçimde tabldot hizmeti verilir. Kısa sürede hızlı bir biçimde yemeklerin hazırlanması ve sunulması tabldot şirketlerinde mümkündür. Bu nedenle yemek yiyecek kişi ne kadar çok ise tabldot tabakta yemek hizmetinin seçilme oranı o kadar çoktur.

Tabldot Tabakta Yemek Hizmeti ve Menü Planı

Hizmet alacak kişiler tabldot tabakta yemek hizmeti almaya karar verdikten sonra anlaştıkları catering yemek şirketleri menü planlaması yapmaya başlar. Genellikle aylık olmakla beraber belli dönemleri kapsayacak şekilde menü planı oluşturur. Bu plan sayesinde;

  1. Yemek şirketi o gün hangi yemeği yapacağını,
  2. Malzeme tedarik etme sürecini,
  3. Müşterinin değişiklik isteme talebine göre öncesinde gerekli aksiyonu almasına yardımcı olur.

Platin Catering Ayintap Catering Gaziantep catering wovatek