Hijyen ve Kalite
29 Eylül 2022

Kategori: Genel

Hijyen ve Kalite

Davet organizasyonlarımızda ve gerek toplu yemek sunumlarımızda üzerinde önemle durduğumuz konu kaliteli hizmettir.

Ürettiğimiz ürünleri ne kadar hijyen, sağlıklı ve lezzetli yapsak dahi, bunları kaliteli bir şekilde sunamadıktan sonra yaptığımız tüm çabanın verimi tam olmayacaktır. Verdiğimiz hizmetin kalitesini daima yükseltmek ve sunumun görselliğini ve farklılığını sağlamak için sürekli kendimizi yenilemeye çalışmaktayız.


  • Tüm üretim ve servis personelimiz iş giysileri ile çalışmaktadır.
  • İş giysilerinin günlük olarak yenisi ile değiştirilmesi zorunludur.
  • Tesisimizde, üretim alanlarında saçların bone ile kapatılması, eldiven ve galoş giyilmesi ve maske kullanılması ve zorunludur.
  • Eldivenlerin her saat başı değiştirilmesi mecburidir.
  • Eldiven giyiminden önce ellerin dezenfektan ile sterilizasyonu ve eldiven giyiminden sonra bir kez daha dezenfeksiyonu zorunludur.
  • Personelin hijyen kurallarına uygunluğu gıda mühendislerimizce gün içinde periyodik olarak denetlenmekte hem eldivenli hem de eldivensiz ellerden alınan numuneler labaratuarınuzda analiz edilmektedir.
  • Gıda Güvenliği, Toplum Sağlığı br Kişisel Hijyen konularında üretim ve proje servis ekiplerimizi periyodik eğitimlerden geçirilerek bu konulardaki bilinç düzeyinin sürekli arttırılmasını hedeflemekteyiz.


Gaziantepde'de Tek Meyve Sebze Yıkama Makinesi

Meyve ve sebzelerinizin hijyen ve kalitesini ISO 22000 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile koruma altına aldık.

Meyve ve sebzelerimiz makine sayesinde belirli süreçlerden geçirilerek bol su ve meyve sebze dezenfektanı ile yıkama gerçekleştirmektedir.

Sağlıklı beslenme, hijyen ve mikrobiyolojik koşulların hepsi bu sistemle geniş bir şekilde kontrol altında tutulur.

Platin Catering Ayintap Catering Gaziantep catering wovatek